Facebook Online People Application – Facebook Kimler Online Uygulaması

Güzel bir uygulama ücretsiz oluşu ve online kişi sayısı cok fazla oluşu liste başı olma özelligi arkaplan özelliği yeni arkadaşlıklar için ideal bir uygulama.

Popülarite skoru nedir ?

Sözlük anlamıyla popülarite ‘halk tarafından sevilmek, tutulmak’ demek, Popülarite skoru da aynı şeyin Facebook üzerinde eğlence amaçlı uygulanmasıdır.

Popülarite nasıl hesaplanıyor ?

Popülarite skoru = Profilinize yapılan tekil ziyaretçi sayısı + Sizi dürtenlerin sayısı + Alınan hediyelerin sayısı ve değeri

Niye bazı insanlara mesaj atamıyor veya ekleme talebi gönderemiyorum ?

İletişime geçmek istediğiniz kişinin önce sizi dürmtesi(poke) gereklidir.Eğer birisinin size mesaj atabilmesini ve facebook üzerinden iletişime geçebilmesini istiyorsanız o kişiye hediye gönderebilirsiniz.Hediyenize kısa bir not da ekleyebilirsiniz.Gönderdiğiniz hediye nekadar pahalı olursa o kişiye verdiğiniz önemi gösterecektir.Eğer paranız yoksa ve gene de ilginizi göstermek istiyorsanız o kişiyi herzaman için bedavaya ‘dürtebilirsiniz(poke)’.Sizi geri dürterse mesaj gönderebilirsiniz.

Popülarite skorumu nasıl arttırım?

1) Mevcut profil resminizi daha iyi birtanesiyle değiştirmeyi deneyin.
2) İlgi alanlarınızı facebook profiline ekleyin
3) Facebook profilinizde yaş/ülke/şehir bilgilerinizi doldurun.Bu bilgiler facebook profilinizden okunur.Eğer bunlar boşsa ‘World’ kategorisi altında listeleneceğiniz için diğer insanların aramalarında sizin listelemesiniz daha zor olur.
4) Online People’ı daha sık kullanın.Nekadar sık kullanırsanız online olduğunuzda liste başı olursunuz böylece insanların sizi farketme şansları daha yüksek olur.

5) Beğendiğiniz kişilere hediyeler gönderin.

Popülarite skorum azalabilir mi ?

Hiçbirşey sonsuza dek kalıcı değildir.Bu yüzden günlük olarak popülarite skorunuzda düşme olabilir.Bugün için facebook’da çok popüler bir insan olabilirsiniz fakat yarını kimse bilemez.Bu birazda herkese eşit şans verir.Bu düşüşler uygulamadaki aktivitelerinize bağlıdır.

Arkadaşlarımı çağırırsam popülaritem artar mı ?

Hiçbirşekilde arkadaşlarınıza ‘spam’ yapmanız için popülaritenizi arttırmayız.Sadece ilgisini çekebilecek arkadaşlarınıza uygulamayı gönderin.Fakat,
1) Nekadar fazla arkadaşınız olursa uygulamayı bu zaten popüler biri olduğunuzu gösterir.Nekadar çok arkadaşınız uygulamayı kullanıyorsa popülarite skorunuza etkisi okadar yüksek olacaktır.
2) Veya, arkadaşlarınızı kim daha popüler diye karşılaştırabilirsiniz.Emeğinizin karşılığında herbir karşılaştırma için 1 puan alırsınız fakat sonuçları çarpıtmaması için bunu günlük olarak en fazla 10 puana limitledik.
Zenginlik nedir ?

Hergün online olduğunuzda online peopledaki arkadaş sayınız kadar para kazanırsınız.Bu kazandığınız paraları hediye gönderme gibi alanlarda harcayabilirsiniz.

Uygulama ile ilgili bi fikri veya bilgisi olan varsa yorum olarak belirtsin lütfen.

Siteyi Ziyaret Et


Online People

 • ali can diyor ki:

  yeni arkadaşlıklar

 • ihsan bak diyor ki:

  slm bayanlar denizli merkezden ben. arayın tanışalım.

 • ali diyor ki:

  merhabalar….

 • ai diyor ki:

  slm

 • Anıl Deniz diyor ki:

  MERHABA

 • Yaşar 0534 238 54 54 diyor ki:

  Selam bayanlar eskisehir ve cevresi her yastan bayanla gorusmek istıyorum medeni hali yası farketmez yeterki arzulu ıstekli ve atesli olsun

 • ruzgarr__ diyor ki:

  merhaba arkadaslar

 • haktan diyor ki:

  semmet oyununa katılacam

 • iLkr kptn diyor ki:

  sLmm

 • vildan dinç diyor ki:

  facebook online peopleda üyeliğimi iptal ettirmek istiyorum.Ne yapmam gerektiği konusunda bana yardımcı olabilir misiniz?

 • ksk_1453 diyor ki:

  sevsi ve saygı

 • ercan diyor ki:

  uygulamada liste başı olunca engelleniyoruz, 3 kere açtım, üçüde bloklandı, bu blokların çözülme imkanı yokmu?

 • betül kevlekçi diyor ki:

  asıl bu uygulamada şikayet edeni bloke etmelisiniz. Bu uygulamada herkes birbirini şikayet edip karşısındakini bloklar böylece bu uygulamaya katılan oyuncu kalmaz ilgilenmenizi rica ediyorum.

 • betül kevlekçi diyor ki:

  neden beni yasakladınız?Kim tarafından bloke edildiğimi öğrenmek istiyorum.Benim hiç kimseyle diyaloğum olmadı rakiplerim beni engellemek için şikayet ediyor sizce bu adil mi?Ayrıca en fazla hediye ve puanı alan benim.Yetkililerden yardım ve cevap istiyorum…

 • ediz diyor ki:

  soytarıların dolmaya başladığı iletişim ve arkadaş edinme uygulaması…

 • sezai kul diyor ki:

  its very nice programme

 • karekaralamaca diyor ki:

  meraklı kuzey yıldızı

 • sultan melek diyor ki:

  neden hediyeler alınca puan artmıyor acaba?

Yorum BırakınOnline People sitemizde arkadaşlık siteleri tanıtımı yapılmaktadır. Girdiğiniz sitelerde başınıza birşey gelirse biz sorumlu değiliz.